EK voetbal

Stardust zend alle wedstrijden live uit!

Speelschema Groepsfase EK 2021

DagDatumTijdSpeelstadThuisUit
Vr. 11 juni 2021 21:00 Rome
 
Turkije
 
Italië
Za. 12 juni 2021 15:00 Bakoe
 
Wales
 
Zwitserland
Za. 12 juni 2021 18:00 Kopenhagen
 
Denemarken
 
Finland
Za. 12 juni 2021 21:00 Sint-Petersburg
 
België
 
Rusland
Zo. 13 juni 2021 15:00 Londen
 
Engeland
 
Kroatië
Zo. 13 juni 2021 18:00 Boekarest
 
Oostenrijk
 
Play-off Winner D (A)
Zo. 13 juni 2021 21:00 Amsterdam
 
Nederland
 
Oekraïne
Ma. 14 juni 2021 15:00 Glasgow
 
Play-off Winner C
 
Tsjechië
Ma. 14 juni 2021 18:00 Dublin
 
Polen
 
Play-off Winner B
Ma. 14 juni 2021 21:00 Bilbao
 
Spanje
 
Zweden
Di. 15 juni 2021 18:00 Boedapest
 
Play-off Winner A (D)
 
Portugal
Di. 15 juni 2021 21:00 München
 
Frankrijk
 
Duitsland
Wo. 16 juni 2021 15:00 Sint-Petersburg
 
Finland
 
Rusland
Wo. 16 juni 2021 18:00 Bakoe
 
Turkije
 
Wales
Wo. 16 juni 2021 21:00 Rome
 
Italië
 
Zwitserland
Do. 17 juni 2021 15:00 Boekarest
 
Oekraïne
 
Play-off Winner D (A)
Do. 17 juni 2021 18:00 Kopenhagen
 
Denemarken
 
België
Do. 17 juni 2021 21:00 Amsterdam
 
Nederland
 
Oostenrijk
Vr. 18 juni 2021 15:00 Dublin
 
Zweden
 
Play-off Winner B
Vr. 18 juni 2021 18:00 Glasgow
 
Kroatië
 
Tsjechië
Vr. 18 juni 2021 21:00 Londen
 
Engeland
 
Play-off Winner C
Za. 19 juni 2021 15:00 Boedapest
 
Play-off Winner A (D)
 
Frankrijk
Za. 19 juni 2021 18:00 München
 
Portugal
 
Duitsland
Za. 19 juni 2021 21:00 Bilbao
 
Spanje
 
Polen
Zo. 20 juni 2021 18:00 Rome
 
Italië
 
Wales
Zo. 20 juni 2021 18:00 Bakoe
 
Zwitserland
 
Turkije
Ma. 21 juni 2021 18:00 Amsterdam
 
Play-off Winner D (A)
 
Nederland
Ma. 21 juni 2021 18:00 Boekarest
 
Oekraïne
 
Oostenrijk
Ma. 21 juni 2021 21:00 Kopenhagen
 
Rusland
 
Denemarken
Ma. 21 juni 2021 21:00 Sint-Petersburg
 
Finland
 
België
Di. 22 juni 2021 21:00 Londen
 
Tsjechië
 
Engeland
Di. 22 juni 2021 21:00 Glasgow
 
Kroatië
 
Play-off Winner C
Wo. 23 juni 2021 18:00 Bilbao
 
Play-off Winner B
 
Spanje
Wo. 23 juni 2021 18:00 Dublin
 
Zweden
 
Polen
Wo. 23 juni 2021 21:00 München
 
Duitsland
 
Play-off Winner A (D)
Wo. 23 juni 2021 21:00 Boedapest
 
Portugal
 
Frankrijk